اخبار
»

تهران-ایرنا- مدیر موسسه هنر و ادبیات هلال هدف از تولید دومین آلبوم همصدا با جبرئیل را بازخوانی اشعار مذهبی و آشنایی با سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،  وی در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم، با تسلیت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تصریح کرد:  همه کسانی که توان دارند مجالس فاطمیه را پرشور بر پا کنند و با پرهیز از مسائل اختلاف انگیز مذاهب، اصول و حقایق حضرت زهرا(س) را تبیین کنند.
روایت استاد سازگار و اخوان طاهری از تولد شعر بریز آب روان اسما استاد سازگار وخواندن این شعر توسط حاج مرتضی طاهری و حاج محسن طاهری در سنین نوجوانی بعداز منبر مرحوم کافی در مهدیه تهران.
جهت تماشای مستند کلیک نمایید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دعبل رهبر انقلاب به دو بیت از اشعار خود درباره دوران دفاع مقدس که پیش از این در متن یادداشت‌شان بر کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» منتشر شده بود، اشاره کردند تا شعرا در ادامه آن اشعار خود را بسرایند.
مرجع :
ابنا
رضا معممی مقدم مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات در نشست گفت‌وگوی آیینی؛
مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات: هیئات مذهبی نه تنها برای سازمان بار مالی ندارند، بلکه با جذب بودجه فرهنگی سایر نهادها، سازمان را در راستای تحقق ماموریت‌های مدون یاری می رسانند.
قصیده واره ای در استقبال از شعر معروف آیت الله غروی اصفهانی
جهت مشاهده کلیپ شعر خوانی کلیک نمایید.
به گزارش روابط عمومی موسسه هنر و ادبیات هلال جدید ترین اثر استاد غلامرضا سازگار به همت موسسه هنر و ادبیات هلال با موضوع مناسبت های فاطمیه و با نام صدف نبوت 9 منتشر و روانه بازار کتاب شده است.
(حکایت تولد شعر بریز آب روان اسما) به روایت استاد غلامرضا سازگار
شعر تازه ایشان در فضائل و مناقب حضرت زهرا (سلام الله علیها)
موسسه فرهنگی هلال اپلیکیشن کتاب‌های شعر آئینی را هم‌زمان با ایام فاطمیه رونمایی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین نرم‌افزار کتاب‌های الکترونیکی اشعار آیینی با عنوان «هلال»، اول اسفند‌ماه، همزمان با ایام فاطمیه رونمایی می‌شود.

نخستین اپلیکیشن کتاب‌های الکترونیکی اشعار آیینی، اول اسفند‌ماه، همزمان با ایام فاطمیه رونمایی می‌شود.

روابط عمومی موسسه هنر و ادبیات هلال  ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت زهرا(س) از رونمایی نخستین اپلیکیشن کتاب‌های اشعار الکترونیکی در اول اسفند ماه وهمزمان با ایام فاطمیه خبر داد.

روضه خوانی ایام فاطمیه / استاد حاج غلامرضا سازگار

نوحه شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)/شاعر: محمد سعید میرزایی

نوحه شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)/ شاعر:استاد غلامرضا سازگار

قال رسول الله صلی الله علیه وآله

گناه‌کارترین فرد در عرفات کسی است که از آن جا بازگردد در حالی که گمان می‌برد آمرزیده نخواهد شد.

(بحارالانوار:جلد 99،صفحه 248)

مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک