آغاز ضبط آلبوم صوتی حریر پنجره ویژه دهه کرامت.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه هنر و ادبیات هلال، آلبوم حریر پنجره با موضوع کرامات حضرت امام رضا (علیه السلام) پس از بررسی در گروه کارشناسی ادبیات این موسسه در قالب آلبوم صوتی به مرحله ضبط اشعار رسیده است و همزمان با آغاز دهه کرامت این آلبوم در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

آلبوم حریر پنجره با اشعاری از سید محمد سادات اخوی و با صدای سراینده در 8 قطعه و بازمانی بالغ بر 60 دقیقه به معرفی داستان های واقعی کرامات حضرت امام رضا (علیه السلام) می پردازد و دکتر محسن جلیلی ضبط و تنظیم این آلبوم را بر عهده دارد.

مجموعه شعر آوا با رویکرد گسترش اشعار آیینی خوب و آسیب زدایی از فضای مجازی با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، بیش از یک سال است که در قالب آلبوم های صوتی آثار برگزیده شاعران آیینی برجسته کشور را به سمع مخاطبان می رساند و به لطف خداوند متعال با استقبال خوبی از سوی عموم مردم و شاعران آیینی کشور روبرو شده است.

 

 

 

 

 

 


تاریخ ارسال : چهار شنبه 20 تیر 1397
آخرین بازدید : چهار شنبه 28 فروردین 1398
تعداد بازدید کننده : 327
دفعات مشاهده : 331
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

دعای تحویل سال نو / اجرا: مسعود کهریزی

ویژه برنامه فرا رسیدن بهار طبیعت وعید نوروز

مدح امیر مومنان حضرت امام علی(علیه السلام)

قال رسول الله صلی الله علیه وآله

گناه‌کارترین فرد در عرفات کسی است که از آن جا بازگردد در حالی که گمان می‌برد آمرزیده نخواهد شد.

(بحارالانوار:جلد 99،صفحه 248)

مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک