توجه به اقتصاد هنر در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم.

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از ایکنا، معاون اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت ارشاد با اشاره به تغییرات بخش هنری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: در این دوره از نمایشگاه با توجه به اقتصاد هنر از هنرمندان قرآنی حمایت می‌کنیم.

علی تن معاون اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اظهار داشت: بخش هنری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در سال‌های گذشته سعی داشته علاوه بر توجه هنرمندان، رضایت سایر اقشار جامعه و بازدیدکنندگان را نیز فراهم کند.
وی با بیان اینکه امسال حمایت از هنرمندان را در دستور کار قرار می‌دهیم، افزود: در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تلاش می‌کنیم که آثار را به شیوه‌ای نوین به نمایش بگذاریم، همچنین در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به اقتصاد هنر نیز توجه خواهیم داشت.
تن با اشاره به شیوه‌های به نمایش گذاشتن آثار قرآنی هنرمندان، گفت: ما در نمایشگاه علاوه بر هنرهای تجسمی و خوشنویسی، آثار حجمی جدید را به نمایش می‌گذاریم و با جانمایی آثار هنرمندان در فضای نمایشگاه مردم را به فعالیت در عرصه‌های هنرهای قرآنی تشویق می‌کنیم.
معاون اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت ارشاد از برنامه‌ریزی به منظور مشارکت با نهادهای مرتبط با هنرهای قرآنی خبر داد و افزود: تاکنون مذاکراتی با حوزه هنری و سازمان سینمایی نیز داشته‌ایم تا از ظرفیت آن‌ها نیز در بهتر شدن فضای هنری نمایشگاه بهره بگیریم.
وی با بیان اینکه بخشی از عکس‌ها و فیلم‌های قرآنی نیز به نمایش در می‌آید، خاطر نشان کرد: در صورت وجود امکانات لازم فیلم‌هایی قرآنی و دینی اکران می‌کنیم در غیر این صورت عکس‌های فیلم‌های هنری و انقلابی را به نمایش درمی‌آوریم.

 

 

 


تاریخ ارسال : چهار شنبه 23 اسفند 1396
آخرین بازدید : شنبه 24 آذر 1397
تعداد بازدید کننده : 438
دفعات مشاهده : 438
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

مناجات آتش مهر/ اجرا: حسین فتحی/ شعر: استاد سازگار

حضرت زینب(سلام الله علیها)/شعر و اجرا؛ احمد بابایی

قال رسول الله صلی الله علیه وآله

گناه‌کارترین فرد در عرفات کسی است که از آن جا بازگردد در حالی که گمان می‌برد آمرزیده نخواهد شد.

(بحارالانوار:جلد 99،صفحه 248)

مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک