موسسه هنر و ادبیات هلال

فعال شدن صفحه ثبت نام مسابقات سراسری قرآن.

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از ایکنا، صفحه ثبت نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم امروز ۲۴ بهمن ماه و چهار روز پس از آغاز رسمی فراخوان ثبت نام، فعال شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این صفحه فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

پس از اینکه از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه خبر آغاز ثبت نام برای حضور در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در روز ۲۰ بهمن ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی quraniran.ir انتشار یافت و رسانه‌ها نیز دست به بازنشر آن زدند. سه روز بعد و تا روز ۲۳ بهمن ماه با مراجعه به این سایت هنوز هیچ لینک یا صفحه‌ای که متقاضیان را به سمت آغاز فرآیند ثبت نام هدایت کند، فعال نشده بود.
با انتشار خبر این موضوع در ایکنا از صبح امروز ۲۴ بهمن ماه لینک ثبت نام برای حضور در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات قرآن فعال شده است.
متقاضیان با ورود به صفحه اصلی مسابقات قرآن ایران و کلیک بر روی عبارت «ثبت نام چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم» در صفحه اصلی مسابقات که در سمت چپ صفحه و بر روی نوار زرد رنگ حک شده است، به صفحه دیگری هدایت می‌شوند.
در این صفحه گزینه‌های «نام کاربری»، «کلمه عبور»، «ورود» و «ثبت نام» دیده می‌شود. در این بخش افرادی که از قبل دارای نام کاربری و رمز عبور هستند با وارد کردن آن، به صفحه ثبت نام هدایت می‌شوند؛ اما افرادی که برای اولین بار است اطلاعات خود را ثبت می‌کنند، باید بر روی عبارت «ثبت نام» کلیک کنند تا به صفحه «شرایط و ضوابط» حضور در مسابقات سراسری قرآن کریم برسند، کاربر باید علامت تأیید این شرایط را فعال کند تا به صفحه ثبت اطلاعات ارجاع داده شود.
در این صفحه علاوه بر نام و نام خانوادگی کاربر، اطلاعاتی همچون ایمیل و کد ملی نیز درخواست می‌شود و پس از آن کاربر وارد صفحه دیگری می‌شود که در آن اسکن کارت ملی، اسکن شناسنامه و شماره همراه از او درخواست می‌شود تا با ثبت این مرحله فرآیند ثبت نام پایان پذیرد. با پایان فرآیند ثبت نام از طریق سامانه پیامک تأیید برای کاربر ارسال می‌شود که حاوی یک کد رهگیری است.
یادآور می‌شود، ثبت نام برای حضور در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تا روز ۲۰ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

 

 

 


تاریخ ارسال : سه شنبه 24 بهمن 1396
آخرین بازدید : یکشنبه 29 بهمن 1396
تعداد بازدید کننده : 18
دفعات مشاهده : 18
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

تلفن گویای مذهبی سراسری هلال

قال الباقر علیه السلام

هر که به آنچه می‌داند عمل‌کند خداوند به او آن بیاموزد که نمی‌داند.

(میزان‌الحکمة: 4583)

مسئله روز

پرسش : اگر پدر و یا هر شخص دیگر، چیزی به انسان هدیه بدهند، آیا باید خمس آن را داد؟

پاسخ : آیات عظام امام‌خمینی، خامنه‌ای، نوری: هدیه خمس ندارد.

آیات عظام بهجت، فاضل و مکارم: اگر تا سر سال خمسی زیاد بیاید، بنابراحتیاط واجب باید خمس آن را بدهد.

آیات عظام تبریزی و وحید: چنانچه مقدار آن زیاد و قابل توجه باشد و از مخارج سال زیاد بیاید، باید خمس آن را بدهد.

آیت‌الله صافی: اگر تا سر سال خمسی زیاد بیاید، خمس دارد.

 

(رسالۀ‌دانشجویی،احکام‌خمس،جلد 10،پرسش 52)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک