موسسه هنر و ادبیات هلال

اشعار و سرودهای ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها)به همراه آموزش سبک منتشر شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه هنر و ادبیات هلال، همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها)، اشعار، مدایح و سرودهای ویژه ولادت آن حضرت بر روی سایت مدایح منتشر شده است و علاقه مندان به دریافت سبک های آموزشی این اشعار می توانند با عضویت در سایت فایل های صوتی آموزش سبک های اشعار را نیز به صورت رایگان بشنوند و دریافت کنند.

علاقه مندان به دریافت اشعار مناسبتی استاد سازگار نیز می توانند با دریافت و نصب رایگان نسخه اندروید یا ios نرم افزار نخل میثم، به روزترین اشعار استاد غلامرضا سازگار را به همراه آموزش سبک بخوانند و بشنوند.


جهت مطالعه بسته اشعار و سرودهای ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) کلیک نمایید.

جهت عضویت در سایت کلیک نمایید.

 

 


تاریخ ارسال : یکشنبه 24 دی 1396
آخرین بازدید : یکشنبه 1 بهمن 1396
تعداد بازدید کننده : 20
دفعات مشاهده : 22
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

تلفن گویای مذهبی سراسری هلال

قال الصادق علیه السلام

مردى خدمت پیامبر آمد و عرض کرد: اى رسول خدا، به چه کسى نیکى کنم؟ فرمود: به مادرت. عرض کرد : سپس به چه کسى؟ فرمود: به مادرت. عرض کرد: بعد از او به چه کسى؟ فرمود: به مادرت. عرض کرد: سپس به چه کسى؟ فرمود: به پدرت.  میزان‌الحکمة‌عربی:صفحه 614

مسئله روز

پاسخ : همه مراجع (به جز بهجت و صافى): اگر از آلاتى است که به لهو و حرام اختصاص دارد. نواختن آن (در هر حال) جایز نیست ولى اگر از آلات مشترک باشد استفاده از آن به منظور مشروع اشکال ندارد. تفاوتى بین مراسم عزادارى و جشن در حکم موسیقى نیست.

آیات عظام بهجت و صافى: به طور کلى نواختن با آلات موسیقى (آلات لهو) در هر حال حرام است. تفاوتى بین مراسم عزادارى و جشن در حکم موسیقى نیست.

(پرسشهاوپاسخهای‌دانشجویی،ویژۀ‌محرم،پرسش 75)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک