حضور موسسه هنر و ادبیات هلال در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال.

به گزارش روابط عمومی موسسه هنر و ادبیات هلال، حجت الاسلام حسین فتحی مدیر موسسه هنر و ادبیات هلال با اشاره به اینکه این موسسه با هدف معرفی آثار و تولیدات موسسه در حوزه دیجیتال با محصولات دیجیتالی گوناگونی در بخش های نرم افزار تلفن همراه، پایگاه  اطلاع رسانی، کتاب گویا، لوح فشرده، سامانه پیامکی و تلفن گویا در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال واقع در مصلی تهران حاضر شده است افزود: تولید محتوا برای اپراتورهای تلفن های همراه در سراسر کشور و استعداد تولید محتوا برای فضای مجازی یکی از توانمندی های موسسه هنر و ادبیات هلال در سال های گذشته بوده است و بی شک حضور فعال در نمایشگاه های تخصصی و معرفی آثار نقش بسزایی در اطلاع رسانی و معرفی این توانمندی ها به سایر مجموعه های دولتی و خصوص و در نهایت بهره مندی عمومی از این تولیدات را دارد.

مدیر موسسه هنر و ادبیات هلال ایجاد تعامل در فضای مجازی را بسیار موثر دانست و خاطر نشان کرد: بی شک مجموعه های تولید کننده و عرضه کننده محتوا در نمایشگاه های تخصصی آشنایی موثر و بسزایی با یکدیگر پیدا می کنند و لذا این مهم ما را بر آن داشت تا با محصولات متعددی در حوزه های گوناگون دیجیتالی در این نمایشگاه حاضر شویم.

حجت الاسلام حسین فتحی با اشاره به اینکه موسسه هلال به منظور بهره ورى هرچه بیشتر از حضور در نمایشگاه افزود: موسسه هنر و ادبیات هلال  با استقبال از ایده های نوین در حوزه تولید و عرضه محتوا در فضای مجازی و حوزه دیجیتال در نظر دارد به افراد و موسسات دولتی و خصوص که در این نمایشگاه تعاملاتی را با این موسسه برقرار نمایند امتیازات ویژه ای اعطا نماید.


یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از تاریخ 20 الی 26 آبان ماه در محل مصلی تهران پذیرای علاقه مندان می باشد و علاقه مندان به بازدید از غرفه موسسه هنر و ادبیات هلال می توانند با مراجعه به مرکز سالن شبستان مصلی جنب درب 42 جنوبی و روبروی غرفه آستان قدس رضوی از غرفه این موسسه دیدن نمایند و با به روزترین تولیدات و محصولات این موسسه در حوزه دیجیتال آشنا شوند.

 

 

 

 


تاریخ ارسال : یکشنبه 21 آبان 1396
آخرین بازدید : جمعه 1 شهریور 1398
تعداد بازدید کننده : 551
دفعات مشاهده : 552
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

عیدالله الاکبر/ عید غدیر

ترجمه منظوم خطبه غدیر / سروده استاد غلامرضا سازگار (9)

سرود میلاد امام رضا علیه السلام

سرود میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها

قال رسول الله صل الله علیه واله و سلّم

روز غدیر خم برترین عید امت من است. روز غدیر روزی است که خداوند متعال به من دستور داد برادرم علی بن ابیطالب را به عنوان نشانی برای امتم منصوب کنم که بعد از من به واسطۀ او راه راست را بیابند و بپیمایند. روز غدیر روزی است که خداوند در آن روز دین را به کمال رساند، و نعمت را بر امتم تمام کرد، و دین اسلام را برای آنان برگزید.

(البحار: جلد 97، صفحۀ 110)
مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک