رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: حرکت سازمان تبلیغات برمدار مردم سالاری دینی باشد

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دعبل، حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامیدر «نشست مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی» در استان قم گفت: مدل حرکت این سازمان باید بر مدار مردم سالاری دینی با تبیین اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) باشد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه این روند باعث می شود اراده ها نیرومند تر شود و مردم مقاومت کنند خاطر نشان کرد؛ ارزیابی عملکرد مدیران سازمان نباید بر اساس تعداد کلاس ها و منبرهایی که تشکیل داده اند بررسی شود، بلکه ارزیابی به نتیجه و ثمره است، رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم ما مردم خوبی هستند و اگر اسلام ناب به درستی عرضه شود؛ تصمیم می گیرند و می ایستند.
حجت الاسلام و المسلمین قمی گفت: بر اساس دیدگاه رهبر معظم انقلاب، سازمان تبلیغات یکی از مهم ترین رویش های انقلاب اسلامی است که باید اسلام ناب را به مردم معرفی کند.
وی تصریح کرد : در کلام امام راحل نیز داریم که اسلام، دین افراد مجاهدیست که به دنبال حق و عدالت هستند، دین کسانی است که در راه استقلال و آزادی مجاهدت می کنند، وظیفه سازمان تبلیغات معرفی و تبیین همین اسلام است.
وی با بیان این که اساس برنامه راهبردی دین، تبیین آن است، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند' اگر ما غفلت و کوتاهی کنیم سیلی خواهیم خورد، اولین دغدغه امام ، اسلام ناب، ظلم ستیز ، اسلام عدل و قسط و دفاع از حقوق مظلومان و مستضعفان است، وظیفه سازمان تبلیغات تبیین اسلام ناب است، باید تفاوت اسلام انقلابی و اسلام غیرانقلابی بیان شود'.
رییس سازمان تبلیغات با اشاره به این سخن از رهبر معظم انقلاب که فرمودند: «نمی گویم اهمیت سازمان تبلیغات بیشتر شده، بلکه چندین برابر شده»، گفت: ما کاری به جز تبیین اسلام ناب نداریم، در همین شان و جایگاه طلبگی وظیفه ما هدایت انسان و پیشبرد اهداف انقلاب است.
وی با اشاره به اینکه در جریان تبلیغ در کشور باید تفاوت و پیشرفت ایجاد شود، تصریح کرد : تا سال گذشته جایگه پنجمی صنعت نانو در جهان را داشتیم و امروز بر سکوی چهارم، اما سوال این است که در بحث تبلیغ چطور؟ آیا پیشرفتی داشته ایم؟ به چه میزان؟ معتقدم بای تفاوت ایجاد شود.

 

تاریخ ارسال : شنبه 24 آذر 1397
آخرین بازدید : دوشنبه 25 شهریور 1398
تعداد بازدید کننده : 211
دفعات مشاهده : 211
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

نوحه خبر داغ با صدای شهروز حبیبی

محمود کریمی/ شعری برگرفته از یک ماه خون گرفته 13

محمود کریمی/نوحه‌ای برگرفته از یک ماه خون گرفته 12

شام غریبان.بیت رهبری/ محمود کریمی. شعر: استاد سازگار

قال زین العابدین علیه السلام

هر مؤمنی که چشمانش برای کشته شدن حسین (ع) گریان شود به طوری که اشک بر گونه‌هایش سرازیر گردد، خداوند به سبب آن، او را در غرفه‌های بهشتی جای دهد که روزگاران درازی را در آنها به سر برد.

 (میزان‌الحکمة: 4265) 

مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک