اعلام جوایز ویژه شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» .

 

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از تسنیم، دو جایزه ویژه ۳۰ میلیون ریالی و پنج جایزه ویژه آثار برگزیده به انتخاب شرکت‌کنندگان به شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» اضافه شد.

به منظور حمایت از شرکت کنندگان جوان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»، دو جایزه ویژه 30 میلیون ریالی به برترین اثر در بخش های شعر و داستان به انتخاب هیئت داوران اهدا می‌شود.

همچنین پنج جایزه ویژه 10 میلیون ریالی به بهترین آثار در بخش های شعر و داستان به انتخاب شرکت‌کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» تعلق می‌گیرد؛ این در حالی است که به تمامی راه‌یافتگان به مرحله پایانی در صورت حضور و شرکت در کارگاه‌های حین برگزاری و نشست‌های تخصصی جشنواره مبلغ هشت میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

فرصت انتشار خارج از نوبت یک مجموعه اثر توسط انتشارات سوره مهر به نفر برگزیده در بخش داستان کوتاه، داستانک و نفرات برگزیده در بخش شعر سنتی، شعر نو و ترانه پس از تأیید مرکز آفرینش‌های ادبی نیز از دیگر فرصت‌های حمایتی در نظر گرفته برای شرکت‌کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» است که به همت مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری دفتر ادبیات حوزه هنری برگزار می‌شود.

این جشنواره 27و 28 آبان ماه در شهر رشت برگزار می‌شود. دبیری علمی این رویداد ادبی را در بخش شعر سید محمدجواد شرافت و محمدرضا شرفی خبوشان در بخش داستان برعهده دارند.

 

 

 

 

 


تاریخ ارسال : سه شنبه 17 مهر 1397
آخرین بازدید : دوشنبه 24 تیر 1398
تعداد بازدید کننده : 325
دفعات مشاهده : 327
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

سرود میلاد امام رضا علیه السلام

سرود میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها

سرود ولادت حضرت رضا (علیه السلام)

ناد علیا مظهر العجائب / آلبوم امیر عشق

قال الرّضا علیه السلام

هر مؤمنی در مدح ما شعری بگوید خداوند متعال (برای او) در بهشت شهری هفت برابر وسیع‌تر از دنیا بسازد و در آن شهر هر فرشته‌ای و هر پیامبر مرسلی به دیدار او روند.

(وسائل‌الشیعه: جلد 14، صفحه 598)
مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک