انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان و شعرای آئینی کشور به صورت نیمه مکانیزه برگزار می‌شود.

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیر سامانه طوبی (بانک اطلاعات تشکلهای دینی)سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان و شعرای آئینی کشور به صورت نیمه مکانیزه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، کورس کلانتری مدیر سامانه طوبی و مسئول امور انفورماتیک اداره کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اعلام این خبر گفت: با توجه به برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی کشور به صورت نیمه مکانیزه، مداحان و شعرای آئینی هرچه سریع تر پرونده های نیمه کاره و یا تعیین سطح نشده خود را در سامانه طوبی پیگیری و برای دریافت کد نه رقمی شناسایی و همچنین تعیین سطح مداحی از طریق دفاتر شهرستانی سازمان تبلیغات اسلامی اقدام کنند.

کلانتری تصریح کرد: همچنین با توجه به این که کلیه مراحل ثبت نام کاندیداها از ابتدا تا انتها، تعیین صلاحیت یا رد صلاحیت ایشان، مکانیزم کنترل شرایط آئین نامه چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان، فرآیند کنترل رای دهندگان در انتخابات و همچنین شمارش آراء و اخذ گزارش‌ها سریع و برخط (آنلاین) تنها گوشه ای از توانایی های نرم افزار تولید شده برگزاری مکانیزه انتخابات کانون مداحان و شعرای آئینی است،مداحان و شعرای آئینی کل کشور باید نسبت به تعیین تکلیف پرونده های نیمه کاره خود در سامانه طوبی در اسرع وقت اقدام کنند.

وی یادآور شد:این نرم افزار که با همت و توان مهندسین و کارشناسان قوی و متعهد دفتر انفورماتیک سازمان تبلیغات اسلامی تولید و راه اندازی شده است بجز فرآیند اخذ رای که تنها بخش غیر نرم افزاری انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان و شعرای آئینی است تمامی فرآیند انتخابات را برابر آیین نامه ابلاغی کنترل نموده و چنانچه رای دهنده ای فاقد کد نه رقمی شناسایی در سامانه طوبی باشد اجازه دریافت تعرفه اخذ رای را به ایشان نخواهد داد مضاف بر اینکه کاندیداهایی که تا قبل از شروع فرآیند ثبت نام موفق به تعیین سطح مداحی نشده اند اجازه ثبت نام در انتخابات را نخواهند داشت.

 

 

 


تاریخ ارسال : دوشنبه 2 مهر 1397
آخرین بازدید : دوشنبه 24 تیر 1398
تعداد بازدید کننده : 373
دفعات مشاهده : 374
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

سرود میلاد امام رضا علیه السلام

سرود میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها

سرود ولادت حضرت رضا (علیه السلام)

ناد علیا مظهر العجائب / آلبوم امیر عشق

قال الرّضا علیه السلام

هر مؤمنی در مدح ما شعری بگوید خداوند متعال (برای او) در بهشت شهری هفت برابر وسیع‌تر از دنیا بسازد و در آن شهر هر فرشته‌ای و هر پیامبر مرسلی به دیدار او روند.

(وسائل‌الشیعه: جلد 14، صفحه 598)
مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک