چاپ و جلدگذاری قرآن نفیس به خط استاد ارسنجانی .

 

 

 

 

به گزارش هلال نیوز به نقل از ایکنا، انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه قرآن نفیس به خط استاد ارسنجانی را به همراه ۵ اثر دیگر چاپ و جلدگذاری کرد.

صادق متولی،‌ مدیر انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا؛ درباره کتاب‌هایی که توسط این نشر چاپ شده است عنوان کرد: چاپ و جلدگذاری قرآن نفیس به خط استاد ارسنجانی در قطع سلطانی همراه با قاب و جلد نفیس و شمارگان هزار نسخه از این جمله به شمار می‌آید.

وی با بیان این مطلب گفت: چاپ کتاب‌های «آموزش هنر و نقاشی ایرانی - اسلیمی و نشانه‌ها»، «آموزش هنر و نقاشی ایرانی – گل‌های ختایی» و «آموزش هنر و نقاشی ایرانی - طوبی گل و مرغ» را می‌توان از دیگر آثار در این حوزه برشمرد که به چاپ رسیده است که در طراحی و تذهیب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

متولی همچنین به دو اثر دیگر که توسط این نشر چاپ شده است اشاره و عنوان کرد: «بازنگری اساس‌الاقتباس» از خواجه نصیرالدین طوسی و کتاب «فرهنگ اصطلاحات فلسفی ملاصدرا» این دو اثر را شامل می‌شوند.

 

 

 


تاریخ ارسال : چهار شنبه 24 مرداد 1397
آخرین بازدید : پنجشنبه 29 فروردین 1398
تعداد بازدید کننده : 304
دفعات مشاهده : 304
» ارسال نظرات
متن پیام : *
نام :
تصویر امنیتی :
 
 
 

دعای تحویل سال نو / اجرا: مسعود کهریزی

ویژه برنامه فرا رسیدن بهار طبیعت وعید نوروز

مدح امیر مومنان حضرت امام علی(علیه السلام)

قال الرضا علیه السلام

هر مؤمنی در مدح ما شعری بگوید خداوند متعال [برای او] در بهشت شهری هفت برابر وسیع‌تر از دنیا بسازد و در آن شهر هر فرشته‌ای و هر پیامبر مرسلی به دیدار او روند.

(اختیارمعرفة‌الرجال: 401)

مسئله روز

مسئله : اگر برای مسح، رطوبتی در کف دست نمانده باشد نمی‌تواند دست را با آب خارج، تر کند، بلکه (آقای سیستانی:... باید از ریش خود رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید و گرفتن رطوبت از غیر ریش و مسح نمودن با آن محل اشکال است.) باید از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد و با آن مسح نماید.

(آقای بهجت:... بنابر احتیاط باید اول از تری موی ریش و ابرو کمک بگیرد و اگر در آنها تری نبود از دست‌ها رطوبت می‌گیرد.)

آیت‌الله مکارم: اگر رطوبت کف دست خشک شود می‌تواند از اعضای دیگر وضو رطوبت بگیرد با آن مسح کند، ولی از آب خارج جایز نیست و اگر فقط به اندازۀ مسح سر رطوبت دارد سر را با همان رطوبت مسح کند برای مسح پاها از اعضای دیگر، رطوبت بگیرد.

 (توضیح‌المسائل‌مراجع،مسأله 257)

اینستاگرام

پنل کاربری

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه هنر و ادبیات هلال می باشد
طراحی و برنامه نویسی گروه فاواتک